امیرکبیر برنده لوح طلایی نماینده برتر "برکر" در خاورمیانه

 

شرکت صنعت نوین امیرکبیر موفق به دریافت لوح طلایی نماینده برتر سال 2017 در خاورمیانه شد. این شرکت پیش از این نیز دوبار بعنوان بهترین نماینده برکر در خاورمیانه انتخاب شده بود.

بر اساس این گزارش شرکت صنعت نوین امیرکبیر در طی 14 سال فعالیت خود توانسته جایگاه درخور توجهی در بین سایر نمایندگان برند برکر در خاورمیانه پیدا کند. از آنجا که بازار ایران برای این شرکت آلمانی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، مدیران ارشد مجموعه هگر و برند برکر نگاه ویژه‌ای به شرکت امیرکبیر دارند.

حامد الفتی، مدیرعامل شرکت صنعت نوین امیرکبیر تجربه و اعتبار این مجموعه را حاصل زحمت تمامی پرسنل و اعتماد کارفرماها میداند. به گفته وی امروز این شرکت جزو پیشتازان هوشمند سازی در کشور است و این مهم باعث شده است تا عملکرد مجموعه زیر ذره‌بین همکاران، شرکار تجاری، کرفرماها و مدیران پروژه‌ها باشد. وی با اشاره به موفقیت شرکت در سالهای مختلف و دریافت جایزه فروش خاورمیانه در سال 2017، گفت: در سالهای اخیر هوشمندسازی در ایران شتاب بیشتری گرفته است و در این بازار کسی موفق خواهد بود که در کار خود صداقت و اعتماد را سرمشق قرار داده باشد. الفتی افزود: در بسیاری از پروژه‌ها، کارفرما به ما اعتماد می کند و این رفتار و عملکرد ما است که تداوم همکاری و خوش نامی در بازار را موجب می‌شود. به باور وی ظهور شرکت‌های نوپا در این عرصه، فضای رقابتی ایجاد کرده است. مدیرعامل شرکت صنعت نوین امیرکبیر تصریح کرد: این رقابت در نهایت منجر به حذف بسیاری از همین شرکت‌های نوپا و محکم‌تر شدن جای پای شرکت‌های قدیمی و خوش نام خواهد شد. وی با تاکید بر این نکته که امیرکبیر به دنبال ایجاد آسایش بیشتر از طریق هوشمندسازی است، گفت: متاسفانه برخی‌ها از برندهای ناشناخته چینی بهره می‌گیرند و سیستم‌هایی که اجرا می‌کنند بیشتر جنبه تزئینی داشته و ابزاری است برای فروش آسان تر.  

بر اساس این گزارش شرکت برکر از سال 1919 میلادی در کشور آلمان آغاز به کار کرده است  و هم اکنون یکی از شناخته شده ترین  کمپانی های تولید کلید و پریز و قطعات سیستم هوشمند  در جهان است  این شرکت از سال 2010 میلادی در شرکتHager که یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده قطعات الکترونیک در جهان می‌باشد ادغام شد و از سال 1383 نخستین نمایندگی خود در ایران را به شرکت صنعت نوین امیرکبیر واگذار کرد. به گفته مدیران این شرکت هدف از تاسیس امیرکبیر فعاليت در عرصه کنترل و اتوماسيون نوين ايران بود که فعاليت‌هایی از جمله طراحی، مشاوره، اجرا و آموزش در زمينه اتوماسيون خانگی و مديريت هوشمند ساختمان (BMS)و تجمیع سازی را در دل خود جای داد. این مجموعه در حال حاضر بعنوان نخستین ارایه دهنده اتوماسيون خانگی در ايران،  نماينده محصولات و خدمات EIB شرکت  Berker By Hager است که قابليت ارائه گواهينامه نصب سيستم­های برکر را داشته و عضو  شرکت های KNX Partner است. امیرکبیر همچنین دارای گواهينامه بين­المللی KNX برای نصب سيستم­های EIB از تمامی برندها بوده و نماينده محصولات و خدمات  BMS و ارائه دهنده راه‌حل‌های جامع، تامين و نصب محصولات شرکت( TAC)  Schneider  نیز است. مجموعه صنعت نوین امیرکبیر که عنوان اولین ارایه دهنده BMS استاندارد برای ديتا سنترها را نیز به خود اختصاص داده، برترین نماینده  رسمی سال‌های  2014 , 2015 ,2017 شرکت  Berker By Hager در کل منطقه خاورمیانه بوده است.

تمامی حقوق سایت محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search